Ana Sayfa / Özel Sektör / A101 Personel ve Sorumlu Maaşları! 2019 Çalışma Şartları Neler?
A101 Personel maaşları

A101 Personel ve Sorumlu Maaşları! 2019 Çalışma Şartları Neler?

A101, ülkemizde en çok mağazası olan işletmelerden biridir. a101 Türkiye’nin tüm şehirlerinde ve çoğu ilçelerinde hizmet vermektedir. Müşterilerine kaliteli ürünü uygun fiyata sunmayı hedefleyen mağaza her yıl yeni mağazalar ile yoluna devam etmektedir. Yenilikçi anlayışı benimseyen işletme bu doğrultuda müşterilerine önem vermektedir. Mağaza sayısı ve hizmet alanı oldukça geniştir. Bu nedenle binlerce kişiye iş imkanı sunmaktadır. Çalışma alanı geniş olduğu için her zaman A101 personel ve sorumlu maaşları merak konusu olmuştur. Çalışmayı düşünen kişiler ilk başta çalışma şartlarını ve maaşları öğrenmek istemektedir.

A101 Çalışma Şartları

A101 ilk kuruluşundan itibaren gelişme gösteren ve perakende satış hizmeti veren bir mağazadır. Günümüzde yaklaşık 7000 mağaza ile hizmet vermektedir. Mağaza sayısı her geçen yıl artmaktadır. Mağaza sayısının çok olması haliyle çalışan sayısının artmasını sağlamaktadır. a101 personel ve sorumlu maaşları her yıl asgari ücretin artmasına paralel olarak artış göstermektedir.

2019 A101 çalışan ve sorumlu maaşları:

• Mağaza müdürü 2500 TL. ile 3000 TL. arasında maaş almaktadır.
• Mağaza müdür yardımcısı 2300 TL. ile 2500 TL. arasında maaş almaktadır.
• Personel 2000 TL. ile 2300 TL. arasında maaş almaktadır.

A101 çalışma şartları
A101 çalışma şartları

A101 Çalışanlarına Yemek Veriliyor Mu?

Maaşları envanter ve satış prim artışları etkilemektedir. Verilen primler kişinin maaşının %15 veya 20’si kadardır. Çalışan yemekleri firma tarafından karşılanmaktadır. Çalışmayı düşünenler için maaş sistemi maaş+ prim+ yemek ücreti olarak düzenlenmektedir.

A101 Personelleri Günde Kaç Saat Çalışıyor?

a101 personel ve sorumlu maaşları sonrasında merak edilen diğer bir konu hangi alanlarda çalışılacağıdır. a101, mağaza müdürü, mağaza sorumlusu, mal sorumlusu, reyon sorumlusu, şarküteri sorumlusu ve kasiyer sıfatlarında işçi alımı yapmaktadır. Çalışma saatleri yemek ve dinlenme dahil olmak üzere 8 ila 9 saat arasındadır. Mağazada vardiya sistemi uygulanmaktadır. Çalışanlar bir haftalık vardiya sistemine göre çalışmaktadır. Vardiya düzeni mağaza sorumlusu tarafından takip edilmektedir. Çalışanların haftada bir günlük izin hakları bulunmaktadır. Ayrıca bir yıllık çalışma süresini mağazada tamamlayan kişilerin 16 günlük yıllık izin hakkı bulunmaktadır. İşletme, hem çalışanlarına hem müşterilerine her anlamda destek vermektedir.

Bir önceki yazımız olan 2019 Perfüzyon Teknikleri Maaşları Ve Atamaları başlıklı makalemizde Perfüzyon Teknikleri, Perfüzyon Teknikleri atamaları ve Perfüzyon Teknikleri maaşları hakkında bilgiler verilmektedir.

bir yorum

  1. Bu maaş şartlarıyla zor işçi bulurlar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir